Türkiye'nin ilk
ISO-15189 Akreditasyonuna
Sahip Laboratuvarı!

Kurumsal

Menu

LabBlog!

Hakkımızda

Acıbadem Labgen genetik tanı ve kişiye özgü tıp alanında gerek Acıbadem Sağlık Grubu gerekse de diğer prestijli kurumlara hizmet vermektedir. Ar-Ge çalışmalarına yatkın ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzmanları, güçlü yeni nesil teknolojik altyapısı ile Acıbadem Labgen Türkiye'nin genetik alanında öncü kurumlarından biridir. Acıbadem Labgen kalite odaklı hizmet anlayışını, geniş ve farklı parametreleri aynı anda inceleyen test panelleri ile gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Acıbadem Labgen genetik alanında yeni laboratuvar servislerinin geliştirilmesine yönelik projeleri ile de dikkat çekmektedir.


Misyonumuz
Verdiğimiz mükemmel laboratuvar hizmetleriyle, genetik testlerin geliştirilmesine ve çalışmalarımız ile profesyonel ilişki kurduğumuz tüm sağlık kuruluşlarının hasta bakım hizmetlerinin sürekli olarak iyileştirilmesine katkıda bulunmaktır.


Vizyonumuz
Acıbadem Genetik Tanı Merkezinin vizyonu, bilimsel araştırma-geliştirmeye dayalı yüksek standartlı ve geniş servis test panelleri ile uluslararası standartlarda kalite ve güvenilirliğin sembolü olan, dünyada verdiği hizmetler ve bilimsel yayınları ile özgün yer edinmiş, tüm sağlık kuruluşlarının tercih ettiği referans genetik laboratuvarı olmaktır.